sss

İnsana yatırımın başarılı olmak için en temel adım olduğu bilinciyle 1984 yılında yola çıkan Mikrofil Filtre, köklü ve sağlam geçmişinden aldığı güç ile sektörde diğer firmalardan bir adım önce olmasındaki başarısının ardında yatan en önemli unsurun kaliteli, nitelikli, gelişime açık bir insan kaynağı olduğunun bilincindedir. İş dünyasının sürekli değişen ve gelişim gösteren insan kaynakları yönetim anlayışını da bu doğrultuda yürütmektedir.

‘Tüm iyi şeyler olumlu bir hamle ile başlar’

Sürdürülebilir performans, pozitif bir çalışma ortamı, kişisel verimlilik ve rekabet avantajı elde etmenin yolu doğru kişiyi işe almaktan ve bireyleri işlerle doğru eşleştirmekten geçtiğine inanan Mikrofil Filtre, işe alım süreçlerinde gayet titiz ve sistemli bir çalışma sürdürmektedir. Ayrıca kuruluşundan bugüne kadar tüm ilişkilerinde etik, yasalara ve ahlak kurallarına uyan, müşterilerinin beklentilerine karşı sorumluluklarını yerine getiren bir firma olmasının ötesinde, istihdam edilecek bireylere ve ekonomiye can vermekte öncelikleri arasındadır.

Mikrofil Filtre olarak, tüm ürün ve hizmetlerimizi mükemmelleştirmek için çalıştık ve bugün, kalitesi tescillenmiş, güvenilir ürün ve hizmetlerimizle, her biri alanında uzman ekibimiz ile karşınızdayız ve bu değerlerimiz doğrultusunda sektörde sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz.