İnsan Kaynakları

 

Firmalar modern tesislerde mükemmel makineler ve teçhizatlarla donatılabilirler. Fakat insanın olmadığı yerde hiçbir şey ifade etmezler. Her şey insanla başlar ve biter. Mikrofil Filtre Ailesi olarak insanımız bizim için birinci sıradadır. Mikrofil Filtre çok kısa zamanda kat ettiği bu başarı dolu yolculuğunda inançlı, azimli, çalışkan ve yetenekli yol arkadaşları sayesinde gelmiştir. Bundan sonra ’da aynı kararlılık ve azimle yolumuza devam edeceğiz.

 


Mikrofil Filtre genç kadrosu ile hizmet içi ve dışı eğitimleri ile profesyonel kurum kültürünü oluşturmak için çaba sarf etmekte diğer taraftan’ da yeniliklere ve teknolojiye olan bilgi ve tecrübelerini sürekli kılmaktır.

 

İnsan kaynaklarımız sürekli ve daima yeni katılacak olanlara kapılarını açık tutmaktadır. Mikrofil Ailesinin Vizyonu ve Misyonuna uyan herkesle çalışmanın mutluluğunu duymaktadır.

 


Mikrofil Filtre; çalışanlarımızın sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışma zamanları içinde ve dışında sosyal, kültürel, ekonomik olarak her türlü faaliyetleri uygulamaya koyarak Mikrofil ailesinin bir ferdi olduğunu hissettirmek, ait olma duygusunu yaşatmak olacaktır.