Kalite Anlayışımız

 

Mikrofil Filtre’nin yapmış olduğu teknolojik yatırımlar arasında Ar-Ge ve laboratuar yatırımları en büyük payı almaktadır. Kâğıt testleri ile mikron yapısı, kâğıdın maksimum ve minimum pore size (gözenek büyüklüğü) ölçümleri sürekli kontrol edilmektedir. 

Yağ filtresi verim testleri ise, yüksek basınç, patlatma, geri yağ kaçırma ve tayin testlerinden oluşarak son aşamada % 100 kontrollü sızdırmazlık testi ile minimum hata payı sağlanmaktadır. Ürünlerimizde yüksek kaliteli filtre kâğıdı kullanılmaktadır. Tüm bunların sonucunda Hava Filtrelerimizde % 99,9’luk toz tutma verimi özel tasarlanmış filtre kâğıdı şekillendirilmesi ile de maksimum hava girişi sağlanmaktadır. 


Motor gücü ne olursa olsun “ ekonomik sürüş ve performansı “ ancak kaliteli filtreler belirler. Fabrikamızdaki laboratuar ortamı ve test cihazları müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmamızı sağlayan temel kontrol noktalarıdır. 


Firmamız ISO-EN-9002 Kalite Belgesi ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Ayrıca; TSE-932, TSE-7407 ile Kalite Anlayışımız perçinlenmiştir.

 

Belgelerimiz

   

 

 

Atılay AL

0216 496 07 14